Extrém

11. listopadu 2015 16:21

Michal Chalupa

Šílené FOTO ze studentské party: Oplzlosti za chlast a zájezd zdarma! Vítězka se zbičovala podprsenkou…

Velkou Británií, respektive jejím školstvím, otřásá další skandál kvůli večírku ve studentském klubu na Hull University. Sexuální a alkoholové orgie, ve které se zvrhla původně nevinná party ukazují, jak na tom dnešní britská mládež je. Stalo by se to i u nás?

Opilý dav na večírku se nechal vyhecovat ve chvíli, kdy organizátoři mejdanu vyhlásili vypečenou soutěž. Ta z přítomných dívek, která bude na pódiu nejrajcovnějším způsobem simulovat sexuální praktiky, vyhraje prázdninový pobyt v Chorvatsku. Ostatní soutěžící mohly vzít za vděk alkoholem zdarma, který jim posloužil k většímu odvazu.

Podobné články

Za chvíli se před zraky plného klubu začaly předvádět studentky tak, jak je obvyklé jen ve dvou a v ložnici. Nebo v pornofilmu. Kopulovaly o 106, prostě řádily jak pominuté. Korunku tomu nasadil místní DJ, jenž vybídl publikum: „Povzbuzujte, jestli chcete takovou holku p*cat!“ A rozjetí studentíci se nerozpakovali: „Coury do toho!“ nebo „Šou*stej, špíno!“ Super zábava vrcholila, když se začala vítězka klání bičovat vlastní podprsenkou. Sodoma Gomora!


Přečtěte si také