Extrém

7. března 2017 12:48

redakce Prima Lajk

ŠÍLENÉ: Tenhle úchyl zdrogoval svoji dívku a nutil jí k sexu se psem. Proč to udělal?

Gabbe Rowland (28) zažila týden plný pekla. Byla týraná a sexuálně zneužívaná svým přítelem Justinem Mustafou. Ten se ji rozhodl mučit strašlivým způsobem, protože ji podezříval z nevěry. O případu informuje The Sun.

Tento kuriózní případ se odehrál v americkém městě Massachusetts. Gabbe Rowlandová a Justin Mustafa spolu prožívali téměř bezproblémový vztah. To se změnilo v době, kdy byl Mustafa poslán do vězení. Když mu Gabbe zavolala, že s ním čeká miminko, začal ji podezřívat z toho, že mu byla nevěrná.

Poté, co ho propustili z vězení, se začal projevovat jako despotický a žárlivý muž. V červnu roku 2013 se rozhodl pomstít tak, že Gabbe unesl a zdrogoval. Do žil jí aplikoval vysokou dávku heroinu a následně ji bil a znásilňoval. Vrchol všeho byl, když přivedl svého psa a dívku nutil, aby mu prováděla orální sex. Potom ji poslal do koupelny, aby si vyčistila zuby a chtěl po ní, aby pak praktikovala orální sex i na něm. Dívce se nakonec podařilo od šíleného maniaka utéct a zavolat policii.

Justin Mustafa byl odsouzen na 6 let.


Přečtěte si také