Extrém

11. března 2017 16:04

redakce Prima Lajk

Šílený test věrnosti! Holka pošle na svého kluka striptérku, která mu nabídne sex. Jeho reakce váš naprosto šokuje!

Tak takový konec asi nikdo nečekal!

Do internetového pořadu To Catch A Cheater, v němž lidé nepochopitelně testují věrnost svých protějšků, se tentokrát přihlásila dívka, která na tuto zkušenost do smrti nezapomene. Na svého přítele, počítačového geeka, totiž poslala sexy dvojnici Kim Kardashian, jež si kluka pozvala domů pod záminkou opravy počítače.

Brzy ho ale začne svádět a přizná se mu, že se živí jako “tanečnice“. Z jejích náznaků je ale ihned jasné, že se jedná o tanečky ve striptýzovém klubu. Striptérka mu poté ihned nabídne, zda s ní nechce jít do ložnice užít. A zprvu nesmělý geek i přes počáteční rozpaky neváhá ani vteřinu, zapomene na svou holku a ihned s ní jde do ložnice, kde opravdu dojde k sexu!

Jeho holka, která celou situaci sledovala, pak neskrývala svůj vztek. Nejenže jí partner takto hnusně podvedl, ale navíc nemohla uvěřit tvůrcům pořadu, že nechali samotný sex proběhnout. Podle ní tak návnada nakonec nebyla ani tak striptérkou, ale rovnou prostitutkou! A my se její reakci ani trochu nedivíme. Tohle je vážně síla!

Sdílejte článek
Štítky Sex reakce striptérka test věrnosti

Přečtěte si také