Extrém

31. března 2015 23:50

Lucie Průchová

Simpsonovi zrušeni: 27. série už nebude! Víme proč...

BBC informuje! Další série Simpsonů už se nepřipravuje! 25 let prý už stačilo. Producenti prozradili, že už nemohou tyto animované postavy ani vidět. Jsou stále v depresích, byl jim dokonce diagnostikován syndrom vyhoření a jediné, co je prý zachrání, je to, že se definitivně těchto „žluťáků" zbaví.

Za tu dobu, co se seriál vysílá, už nechali zemřít několik postav, některé z nich byly i docela dost důležité. Jako třeba taková Maude Flanders, která byla manželkou otravného souseda Homera Simpsona. V roce 2014 se psalo, že zemře Šáša Krusty a že Simpsonovy čeká krvavá budoucnost.

To celé proto, že tvůrcům vždy udělalo dobře, když nechali některou z postav zmizet, pomohlo to jejich psychickému stavu. Ale to už teď nestačí. Rozhodli se tedy, že seriál ukončí definitivně. Prostě u Simpsonů nastane apokalypsa, konec světa.

„Sledovat čtvrt století vaše děti, jak se dostatečně rychle nevyvíjí je prostě frustrující - každý rodič si asi dokáže představit to utrpení, když malá Maggie i po 26 letech nosí dudlíka a Bart se stále chová jako nezvedený raubíř,“ hořekuje duchovní otec show Matt Groening.

Tvůrci doufají, že se tímto radikálním tahem zbaví své noční můry. Tak snad jim to pomůže, byla by škoda, kdyby postavičky, které miluje celý svět, zemřely zbytečně...

Sdílejte článek
Štítky Simpsonovi Homer Simpson Matt Groening Homer Simpson Maggia Šáša Krusty Maude Flandersová

Přečtěte si také