Extrém

31. března 2021 15:30

redakce Prima Lajk

Slavná značka kondomů oznámila nové příchutě. Exotika z nich přímo stříká!

Značka kondomů Durex přišla s novými příchutěmi.

Vakcíny, respirátory, teď už třeba taky sluneční brýle, deky do parku, odčervovací tabletky pro vaše čtyřnohé miláčky – seznam věcí, které v současnosti lidé potřebují, by asi byl dlouhý. A vlastně by nás ho i bavilo vymýšlet. Co bychom ale do seznamu určitě nezařadili, nebo alespoň nijak vysoko, by nejspíš byly kondomy s příchutí.

Nenechte se zmýlit, kondomy jsou samozřejmě důležitá součást ochrany, tak nějak ale pevně věříme, že si většina z nás vystačí s obyčejným klasickým či vroubkovaným kondomem, který splní svůj účel a pak letí do koše. Dávat na kondom příchuť nám zkrátka přijde jako trochu zbytečnost. Společnost Durex nicméně nesouhlasí, a tak nyní v Singapuru spouští prodej hned tří nových příchutí.

Ty jsou pak vzhledem k místu patřičně exotické. Nově si tak budete moci zakoupit kondomy s příchutí kokosového sorbetu, durianu a nakonec ještě místního tradičního sladkého pokrmu cendol. Tak snad to místní obyvatelé ocení. Nás by mezitím zajímalo, jaké další příchutě – když už byste museli vybrat – by vás případně oslovily. Klidně dejte vědět v komentáři na Facebooku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také