Extrém

3. června 2015 16:52

Lenka Zajícová

Slovenská zlatokopka, která zastřelila britského milionáře, má další problém. Ve vězení se poprala!

Mária Kukučová je Slovenka, která čeká ve španělské cele na soud. V dubnu 2014 údajně zastřelila svého ex ve španělské haciendě.

Před rokem jsme vás informovali o vraždě britského milionáře Andrew Bushe (48), který vyměnil Márii Kukučovou za méně bláznivou, o dva roky mladší, mnohem půvabnější a jen lehce promiskuitnější Rusku Marii (ani ne rok po úmrtí svého milence totiž hbitě zamáčkla slzu a oznámila zasnoubení s jiným pracháčem). Ale zpátky k Márii. Slovenka neunesla rozchod s Britem a neustále ho kontaktovala, prosila o odpuštění a pronásledovala ho na každém kroku. Dokonce nelenila a vloupala se do jeho domu ve Španělsku, kde čekala na jeho příjezd, aby ho přesvědčila o své loajalitě a o tom, že je to totální magor.

Brit však nečekaně přijel v doprovodu své nové přítelkyně, zmiňované ruské slečny, a Mária ho za to odměnila dvěma kulkami. Ihned po vraždě utekla zpět na Slovensko, tam se však sama udala na policejní stanici a byla převezena do španělské věznice s maximální ostrahou Costa del Sol.

A právě tam se před pár dny postarala o pořádný povyk. Mária Kukučová se totiž poprala s drogovou dealerkou známou jako Guadalupe. Důvod jejich boje je velice komický: rány létaly vzduchem kvůli minisukni, kterou si Mexičanka od Kukučové půjčila, leč zapomněla vrátit. Kukučová čeká na soud. Ona tvrdí, že muže zastřelila v sebeobraně. Tento incident jí ale dveře na svobodu zřejmě neotevře.

Sdílejte článek
Štítky Slovensko vražda Španělsko věznice milionář Slovenka Guadalupe Costa del Sol Britové

Přečtěte si také