Extrém

17. července 2015 13:55

Lenka Zajícová

To snad ne! Muži narostlo poprsí poté, co neustále jedl…

Děsivé, mladému Číňanovi Liovi (26) vyrostlo poprsí poté, co neustále jedl kuřecí maso. Lékaři potvrdili, že mladý student má na hrudi prsa odpovídající košíčkům o velikosti A kvůli hormonální nerovnováze způsobené stravou.

Mladý student přiznává, že kuřata jí každý den. "Mám je rád, jsou dietní a doposud jsem neměl žádné zdravotní problémy. Před časem jsem si začal všímat, že mám citlivější bradavky a moje prsa se začala zvětšovat. Kuře už nikdy nestrčím do pusy." Sdělil student britskému deníku DailyMail. Li se rozhodl, že na podzim tohoto roku podstoupí plastiku, která by jeho poprsí měla dát do původního stavu.

Muž trpí gynekomastií, to je zvětšení prsní tkáně u mužů. Za to mohou růstové hormony, které se dávají do stravy kuru. Díky nim si lidé po celém světě mohou pochutnávat na kuřeti již pět týdnů poté, co se vylíhnou z vajíčka. Za 35 dní jdou kuřata na „popravu“. Za tuto dobu sní kuře velice malé množství potravy. Zvířata jsou celou dobu dopována hormonálními přípravky, aby nabírali váhu v neskutečně rychlém tempu, to je sice dobré pro business ale ne pro lidský organismus. Maso zamořené hormony totiž pak narušuje naši přirozenou rovnováhu těla. Podle průzkumu zvyšují tyto hormony v lidském těle rakovinu prsu, poruchám menstruačního cyklu a ohrožují plodnost.


Přečtěte si také