Extrém

13. října 2015 15:04

redakce Prima Lajk

ŠOK: Už žádná prsa v Playboyi! Časopis ruší nahotinky na obálce. Neuvěříte proč…

Od března příštího roku už v Playboyi nenajdete žádné nahé fotky. Časopis známý svými provokativními snímky mění strategii, a i když vnadné ženy na jeho stránkách zůstanou, už nebudou odkládat bikini.

S posvěcením zakladatele časopisu, devětaosmdesátiletého Hugha Hefnera, se společnost rozhodla, že se začne věnovat vážnějším tématům nebo bude publikovat články, které si můžete přečíst třeba i ve školce.

Nahota je totiž všude. Stačí pár kliků a na internetu najdete i ty největší sexuální bizarnosti, jaké chcete. Playboy tedy řekl, že nahota je passé a že se zaměří na kvalitnější obsah, ačkoli o přednostech dam na obálkách nikdo nepochyboval.

Jaké celebrity se v Playboyi objevily:

Playboy vychází ze svého webu, který vloni odstranil nahé ženy, a jeho čtenost stoupla o neuvěřitelných 250 procent. Značka, jejíž časopis už si sám na sebe nevydělává a musí ho dotovat výrobky spojené se slavným logem, tak doufá, že poroste i zájem o tištěné vydání.

Na prvním přebalu časopisu se v roce 1953 objevila Marilyn Monroe a nejvyšší čtenosti Playboy dosáhl v sedmdesátých letech, kdy si ho kupovalo sedm milionů mužů, dnes má o něj zájem asi jen milion.


Přečtěte si také