Želví chlapec
Autor: aplus Želví chlapec

Šokující deformace. Přehled těch nejděsivějších

lenizajicova. Publikováno: 05.02.2015
Tento článek není vhodný pro mládež do 18 let. Snímky jsou jen pro otrlé.

reklama

Ruby Santos (62) z Filipín trpí anomálií jménem Craniopagus parasitucus. To znamená, že má na těle pozůstatky svého dvojčete. Je to nejstarší žijící muž s touto anomálií. Dvojče jde snadno odstranit, ale Ruby na zákrok doposud nesehnal peníze.

anomalie 2.dil  - Obrázek 2 Foto:

Petero Byakatonda se narodil v Africe a trpí Crouzovým syndromem. Toto onemocnění připadá na každý 25 000. porod. Syndrom se dá léčit, aby dítě  nemělo deformovanou hlavičku. Jelikož i v tomto případě byla péče zanedbána, Petero málem zemřel. Když ho matka donesla do nemocnice, pracovníci Červeného kříže se o něj postarali a za několik dní ho v USA operovali. Operace i následná léčba byla velice dlouhá a bolestivá. Petero dnes vypadá zcela normálně.

Abnormalities  - Obrázek 3 Foto:

José Mestre je rodák ze Španělska, u kterého se objevil nádor na obličeji již v 16 letech. Přestože se nádor zvětšoval, José to neřešil. Důvodem byla údajně chudoba i náboženské přesvědčení. S nádorem žil tedy 40 let, než si ho na ulici všiml lékař a přemluvil ho, aby navštívil nemocnici nebo že brzy zemře. José byl převezen do USA, kde mu byl nádor vyoperován.  

Abnormalities  - Obrázek 6 Foto:

Sympatická Sandy Sellars trpí Protesuovým syndromem. Kvůli tomuto onemocnění její končetiny velmi otékají. Sandy je kvůli této chorobě nazývána sloní ženou. Její nohy budou muset být časem amputovány.

 Abnormalities  - Obrázek 8 Foto:

Didier Montalvo je známý jako želví chlapec. Tento chlapeček trpí vzácnou chorobou, která způsobuje mutaci pih. Chlapec z Bogoty podstoupil operaci v šesti letech, aby mu obří piha byla odstraněna. Jeho pokožka musí být pod neustálým dohledem.

anomalie 2.dil  - Obrázek 1 Foto:

 

Mohlo by vás zajímat:

zach Zailer se snaží inspirovat ostatní

Rakovina ho málem zabila. Teď soutěží v kulturistice

 

Smrt rakoviny

Je rakovina poražená? Čeští vědci na stopě úžasného objevu!

 

Bujení buněk

Je rakovina jen nemoc moderní doby? Na co umírali naši prapředkové?

reklama