Byl Hitler závislý na drogách?
Autor: profimedia.cz Byl Hitler závislý na drogách?

Šokující odhalení ze života Adolfa Hitlera! Miloval kokain a pravidelně se sjížděl. Kvůli čemu?

Publikováno: 28.02.2018
Drogy jsou špatné. Tady máte definitivní důkaz.

reklama

Před časem vyšla nová kniha pojednávající o životě nacistického vůdce Adolfa Hitlera, která nechvalně proslulého diktátora popisuje jako drogy šňupajícího šílence, který nemohl na denní bázi fungovat, aniž by se trochu sjel.

V knižním bestselleru Blitzed: Drugs in Nazi Germany, který vyšel poprvé v roce 2016, autor například píše, jak byly ke konci Hitlerova života jeho žíly v tak špatném stavu, že do nich lékaři mohli sotva proniknout. A když se jim to podařilo, bylo slyšet hlasité praskání.

Kniha dějiny ale současně i zlehčuje, když například humorně vypráví příběh o tom, jak během zimní dovolené ve svém alpském sídle Hitler předváděl zvuky různých zbraní, včetně samopalů. Byly to pak právě situace jako tato, při kterých byl zřejmě německý vůdce zfetovaný. S jistotou to však nevíme, říká autor knížky. Nakonec nabourává jednu z nejznámější teorií, že Hitler trpěl Parkinsonovou chorobou. Podle autora bylo klepání ruky zaznamenané na mnohých záběrech pouhým důsledkem abstinenčních příznaků.

ilustrační foto- drogy

Polibek smrti: Žena z USA zabila svého přítele polibkem, při kterém chtěla dvojice propašovat drogy do vězení

Jak to bylo ve skutečnosti s Hitlerovou smrtí?

FOTO: Tajné dokumenty CIA odhalily, že je Hitler stále naživu! Podívejte se na důkaz!

reklama