návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Šokující reakce české matky, které uhořely tři děti! Nikdo nechápe, jak tohle mohla říct!

Naprosto odporná reakce, shodují se lidé.
Vydáno: 13.03.2018
Hasičům se už k dětem nepovedlo dostat
Hasičům se už k dětem nepovedlo dostat Autor: HZS Jihomoravského kraje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naprosté znechucení. Jinak se pocity lidí po šokující reakci matky, které v domě na Znojemsku uhořely tři malé děti (†1, †4, †9), nedají popsat.

K požáru došlo v noci na pondělí. Příčina je zatím neznámá, jedním z důvodů však mohla být i závada přímotopu. Hořet začalo právě v dětském pokojíčku, kde v tu dobu spaly děti. Matce a dalším dvěma dospělým se povedlo z domu utéct, dobrovolným hasičům, kteří na místo požáru přijeli jako první někdy kolem čtvrté hodiny ráno, se pak ještě povedlo vynést z domu prababičku. K dětem se už bohužel nedostali.

Hasiči zasahovali kolem 4 hodiny ráno
Hasiči zasahovali kolem 4 hodiny ráno
HZS Jihomoravského kraje


Celá tragická událost má ale obzvlášť zničující pokračování. Jak uvádí server Blesk.cz, přítomní hasiči i policisté zůstali zcela v šoku poté, co se na místo činu přijela po propuštění z nemocnice podívat matka tří dětí ještě s několika přáteli.

Místo pláče, smutku nebo jakéhokoli náznaku emocí jen obhlédla vyhořelý dům a pak zcela klidně zavelela kamarádům: „Jedeme se naobědvat!“ Poté nasedla do auta a odjela, přičemž ještě stihla varovat přítomné novináře, aby ji nefotili, nebo je bude žalovat.

Zdroj požáru pocházel z dětského pokoje
Zdroj požáru pocházel z dětského pokoje
HZS Jihomoravského kraje
Článek je zařazen v: šokující reakce , matka , děti , požár , hasiči , policisté , tragedie , Šok