Extrém

13. března 2018 10:44

redakce Prima Lajk

Šokující reakce české matky, které uhořely tři děti! Nikdo nechápe, jak tohle mohla říct!

Naprosto odporná reakce, shodují se lidé.

Naprosté znechucení. Jinak se pocity lidí po šokující reakci matky, které v domě na Znojemsku uhořely tři malé děti (†1, †4, †9), nedají popsat.

K požáru došlo v noci na pondělí. Příčina je zatím neznámá, jedním z důvodů však mohla být i závada přímotopu. Hořet začalo právě v dětském pokojíčku, kde v tu dobu spaly děti. Matce a dalším dvěma dospělým se povedlo z domu utéct, dobrovolným hasičům, kteří na místo požáru přijeli jako první někdy kolem čtvrté hodiny ráno, se pak ještě povedlo vynést z domu prababičku. K dětem se už bohužel nedostali.

Celá tragická událost má ale obzvlášť zničující pokračování. Jak uvádí server Blesk.cz, přítomní hasiči i policisté zůstali zcela v šoku poté, co se na místo činu přijela po propuštění z nemocnice podívat matka tří dětí ještě s několika přáteli.

Místo pláče, smutku nebo jakéhokoli náznaku emocí jen obhlédla vyhořelý dům a pak zcela klidně zavelela kamarádům: „Jedeme se naobědvat!“ Poté nasedla do auta a odjela, přičemž ještě stihla varovat přítomné novináře, aby ji nefotili, nebo je bude žalovat.

Sdílejte článek
Štítky děti požár matka hasiči tragedie policista okres Znojmo Šok

Přečtěte si také