Extrém

31. července 2015 13:11

Lenka Zajícová

Soutěž Muž roku 2015 se blíží! Kdo letos získá prestižní titul?

Česká republika nemá soutěž krásy jen pro ženy, ale také pro muže. Letošní 16. ročník soutěže Muž roku se koná 21. srpna v Náchodě, soutěžící se sjeli na soustředění před finálovým večerem již nyní. A bylo se na co dívat…

Pro ženy to bylo jako probudit se v Rajské zahradě…a to doslova! Letošní soustředění se totiž konalo ve stejnojmenném hotelu Rajská zahrada v Novém městě nad Metují. Dvanáctka finalistů sem přijela plna očekávání nových zážitků a dojmů.

Soutěžící se během dvoudenního soustředění naučili jak správně artikulovat, jak správně mluvit i stát, i to, jak se chovat k ženám. A to vše pod vedením Jana Přeučila, elegána a gentlemana v jedné osobě. Finalisté také absolvovali hodinu cvičení v posilovně, zkoušky na závěrečný večer, který rozhodne o tom, kdo se bude pyšnit titulem Muž roku 2015, nebo také jazykový test.

Finálová dvanáctka nebyla jediná, kdo do Nového města nad Metují dorazil, ze známých osobností přijeli finalisty podpořit Eva Decastelo, Jan Přeučil nebo Marian Vojtko. Během akce v Novém Městě nad Metují došlo i na vyhlášení sympaťáka soustředění, který se díky tomuto titulu podívá na Filipíny. Stal se jím Jan Vurm, pětadvacetiletý student z Poděbrad.


Přečtěte si také