Extrém

12. února 2015 08:50

Táňa Sáblíková

Štěstí, nebo dobré znalosti? Sázkař vsadil dvě libry, vyhrál 92 000!

Tak tomu se říká štěstí! Nebo snad dobré znalosti fotbalu? Lidé se rozhodně rozdělí na dvě skupiny, jedni budou zastávat první názor, druhý ten opačný. Faktem ale zůstává, že Dean Clay vsadil pouhé dvě libry a vyhrál necelých 100 000 liber! A to se vyplatí!

Dean Clay si vsadil na čtrnáct víkendových zápasů anglické ligy – ať už Premiere League nebo nižších lig – a čekal, jak to dopadne. Dean si vsadil i na zápasy Čechovy Chelsea, která hrála s Aston Villou, Southamptonu nebo Crystal Palace.

Nervy to byly pořádné, protože Southampton skóroval až v 93. minutě zápasu, tedy v nastaveném čase! V neděli odpoledne, kdy už čekal na výsledek jen jednoho zápasu, ve kterém hrálo Burnley s West Bromwichem a West Bromwich nesměl prohrát. Byl tak nervózní, že raději vzal svoje golfové hole a šel odpalovat na green.

„Slyšel jsem ještě, že Burnley vyhrává 2:0, myslel jsem si, že už je po všem, když jsem byl ale na 16. jamce, viděl jsem, jak kamarádi běží s jásotem ke mně. Věděl jsem, že jsem vyhrál. Hra skončila 2:2,“ popsal Dean chvíle, kdy čekal, jak vše dopadne.

„Musel jsem si dát panáka na kuráž, nemohl jsem tomu totiž uvěřit. Takovéto věci se přece nestávají obyčejným lidem, jako jsem já,“ nemohl uvěřit svému štěstí.

Clay nejdříve myslel, že vyhrál 69 000 liber, ale on získal ještě bonus sázkové kanceláře, a tak si nakonec odnesl výhru v celkové výši 92 944 liber! „Já a moje žena očekáváme příchod našeho prvního potomka, a tak jsem koupil dům, abychom měli kde bydlet. Výhra nemohla přijít v lepší čas. Ale samozřejmě, že vezmu rodinu i na dovolenou.“

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky sázka liga Premier League výhra zápas Southampton Chelsea FC Aston Villa FC West Bromwich Crystal Palace FC

Přečtěte si také