Extrém

15. srpna 2016 11:52

redakce Prima Lajk

STRAŠNÉ: Mladou dívku zneužilo 137 pedofilů. Zatkli pouze tři z nich!

Skutečně otřesný příběh.

Dnes dvaadvacetiletá Angličanka, která vystupuje pod jménem Paula Smith, vzpomínala na děsivé období, kdy jí bylo 13 let. Tou dobou si ji před školou vyhlédl jeden pedofil a pod záminkou, že ji odveze domů, ji odtáhl k sobě a znásilnil.

Podobně se Paula stala obětí i dalších pedofilů a jejich okruh se postupně rozšiřoval. Začali ji prodávat na jedné webové stránce. Nejhorší zážitek byl zřejmě ten, když se zdrogovaná ocitla s roubíkem v puse kdesi v chatě, odříznutá od civilizace a opakovaně znásilňovaná. Dívka téměř nechodila do školy a i přes modřiny po celém těle se nějakým způsobem dařilo vše tajit před rodinou.

Paule totiž pedofilové vyhrožovali, že pokud se svěří rodině či půjde na policii, ublíží i jejím blízkým. Tento stav trval neuvěřitelné dva roky, než se nepřiměřené násilnosti vůči mladé dívce provalily. Došlo k vyšetřování, na základě kterého ale bylo obviněno pouze 12 pachatelů a do vězení se dostali jen tři z nich.

Dnes má Paula dvě děti a chce strašlivou minulost nechat za sebou. Zároveň se ale snaží upozornit na to, že se podobné hrůzy skutečně dějí. Není třeba dodávat, že jí do dalších let přejeme hodně štěstí...

Sdílejte článek
Štítky škola pedofilie pedofil civilizace modřiny Paul L. Smith

Přečtěte si také