Chlapeček je hvězda Instagramu.
Chlapeček je hvězda Instagramu.

Syn slavné modelky má Downův syndrom a slabost pro foťáky. Je z něj hvězda Instagramu!

skrivaa. Publikováno: 07.07.2015
Amanda Booth (26) je úspěšnou modelkou a žije v Los Angeles se svým manželem. Před jedenácti měsíci se jim narodil syn Micah a zde by mohl být happy end. Není. Micah je postižený – má Downův syndrom. I přes všechny obtíže, které tato nemoc přináší, je ale Micah hvězdou Instagramu!

reklama

Malému Micahovi byl v pouhých třech měsících diagnostikován Downův syndrom. Pro jeho rodiče to byla rána, ale chlapečka nepřestali milovat.

Jeho matka, úspěšná modelka Amanda Booth, se svého syna nemůže nabažit. Neustále se s ním fotí a dokonce mu i založila i vlastní účet na Instagramu. "Jmenuji se Micah a mám rád dlouhé bublinkové koupele," stojí v popisku jeho účtu. Jedenáctiměsíční chlapec už má dokonce 7000 followerů.

"Je úžasný, jakmile se k němu přiblíží foťák, hned se do něj dívá a nemůže se od něj odtrhnout!" řiká Amanda. Jako zkušená modelka vycítila i přes jeho postižení v synovi modelingový potenciál. Zaregistrovala ho do stejné modelingové agentury, ve které sama pracuje. Chlapeček tak možná bude nejen hvězda Instagramu, ale i fotomodel!

adéla úterý - Obrázek 8 Foto:

adéla úterý - Obrázek 10 Foto:

adéla úterý - Obrázek 11 Foto:

adéla úterý - Obrázek 12 Foto:

reklama