Extrém

25. června 2015 14:40

Tereza Javorová

Ta bolest je nesnesitelná! Muž chodil celý den na podpatcích, aby dokázal, že jsou ženy padavky. Nezvládl to!

Muž na podpatcích

Brandon Cohen z Los Angeles chtěl pochopit, proč si ženy věčně stěžují bolest nohou z nošení vysokých podpatků. Vždyť na tom přece nic není. Stačí ladný krok, zhoupnout se bocích a držet rovnováhu. Jehly si tak obul na celý den. A... nezvládl to!

Dřív, než mě budeš soudit, obuj si moje boty a projdi si mou cestou. Praví jedno moudro. Pohledný mladík Brandon Cohen ho vzal doslova. Nechápal, co je na nošení podpatcích tak náročné a ženy považoval tak trochu za padavky. Jen do chvíle, než sám obul vysoké jehly.

"Ach můj bože. Už teď cítím neskutečnou bolest. Je to ohromující," úpěl pár minut po obutí vysokých podpatků Brandon. Svůj odvážný experiment se rozhodl natočit na video. Jeho plán byl prožít na podpatcích celý pracovní den. Sice vratkým krokem, ale jako lady tak vešel do kanceláře, kde se okamžitě stal terčem pozornosti kolegů. Zájem o něj jevili i lidi na ulici a bez okolků si ho fotili. Všiml si ho dokonce i jeden bezdomovec. "Je to docela trapas, ale vydržím to."

Brandona ale smysl pro humor a nadhled brzy přešly. "O holkách se říká, že jsou náladové a občas dost nepříjemné. Už se jim ale vůbec nedivím. Mám chuť někoho zabít," funěl vyčerpáním Brandon opřený o kapotu auta. V podpatcích si musel vyzkoušet řídit, jít do schodů (u čehož se musel oběma rukama přidržovat zábradlí) nebo jít nakupovat.

Na konci dne už to ale vzdal a boty si sundal. "Chci umřít! Nechejte mě prosím umřít," volal zoufale Brandon. Jeho názor na ženy se dramaticky změnil. I když stále nechápe, proč se dobrovolně tak mučí, v jeho očích stouply. "Jsou to hrdinky," uznává.

Sdílejte článek