návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Tahle holka přišla na GENIÁLNÍ způsob, jak překonat cenzuru bradavek na Instagramu! Podívejte se, jak to dělá

Konečně, bradavky jsou svobodné!
Vydáno: 29.05.2017
Zmizí někdy cenzura dámských bradavek kompletně?
Autor: Instagram.com Zmizí někdy cenzura dámských bradavek kompletně?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kampaň pro zrušení cenzury dámských bradavek nabírá na síle zhruba stejnou mírou, jako cenzura samotná. Internet je ale v tomhle směru nekompromisní a nejlepším příkladem tohoto podivného zákazu je Instagram, sociální síť určená ke sdílení fotek.

Jak sbalit sexy holky, když vám příroda do vínku příliš nenadělila?

6 způsobů, jak sbalit sexy holku, když jste ošklivý! Díky těmhle tipům si štrejchne i Frankenstein

Zatímco však celebrity typu Emily Ratajkowski, Miley Cyrus nebo Kylie Jenner bojují za možnost bradavky volně ukazovat, několik instagramových účtů už našlo způsob, jak hloupou cenzuru obejít. Dobrým příkladem je například účet Genderless Nipple, který sdílí fotky pouze bradavek, takže nikdo nepozná, jestli jde o bradavky dámské nebo pánské.

Další hrdinkou je pak Camila Gonzalez Corea, 22letá studentka umění. Její projekt The Nipple Act proměňuje nahé fotky dobrovolnic pomocí metody pointilismu do tečkovaných „maleb“. Je v tom ale jeden malý háček. Její kompozice jsou komplet vytvořeny za pomoci emotikonů.

Článek je zařazen v: Instagram , poprsí , zákaz , cenzura , Emily Ratajkowski , bradavky