Extrém

21. června 2015 09:00

Tereza Javorová

Tahle krasavice měla orální sex se svým psem v domě své babičky! A pozor - fotila si u toho selfie!

Za zoufalku roku můžeme směle vyhlásit školačku Ashley Miller, kterou nejspíš žádní kluci nechtěli, takže k sexuálním hrátkám zneužila svého nebohého psa. A to více než čtyřicetkrát!

Policie zatkla mladičkou Ashley za sexuální aktivity se zvířetem, když unikly selfíčka z jejího mobilu. Fotila se totiž se svým pitbullem, jak jí dělá orální sex!

A rozhodně nešlo o ojedinělý zoufalý čin opuštěné mladé dívky. Ashley se přiznala, že ještě před jejími osmnáctinami došlo k více než deseti případům. Po nich k dalším asi třiceti.

Vždy to bylo v domě v městečku Manatee County, kde žije její babička. V domě prý navíc vždy někdo byl! Jaké hrůzy se ale dějí za dvěřmi Ashleyniný ložnice nikdo nevěděl.

Ashley se před policií snažila hájit, že psa nikdy nezneužila. Prý si vždycky jenom stáhla kalhotky a roztáhla nohy. Pitbula, kterému říká 2-face, prý nikdy sama sexuálně nestimulovala.

Je vám špatně? Nám taky.

Pikoška na závěr: Pes 2-face byl vyšetřen veterinářem a naštěstí prý nemá žádné následky a ani neprojevuje sebevražedné sklony.

Sdílejte článek
Štítky pes orální sex

Přečtěte si také