Extrém

13. dubna 2017 15:17

redakce Prima Lajk

Tahle kráska nedokázala šest let přijít o panenství! Mohla za to tahle šílená nemoc!

Dívce pomohla až série botoxových injekcí.

Britka Amy Forrest se narodila se vzácnou sexuální poruchou, které se říká vaginismus. Ta způsobuje náhlé a často bolestivé stažení poševního a pánevního svalstva, jež znemožňuje soulož nebo zavádění jakýchkoliv předmětů do vaginy. Amy se tak stahovaly svaly kdykoliv, kdy se něco přiblížilo k jejím genitáliím, a proto jí trvalo dlouhých šest let, než se jí povedlo mít poprvé pohlavní styk.

Poprvé se chtěla vyspat se svým přítelem, když jí bylo 18 let. Ať to ale zkoušeli, jak chtěli, nikdy se jim to nepodařilo. Přátelé jí radili, ať relaxuje a zkusí trochu vína, ale nic nepomáhalo. Nikdy do sebe nedostala ani prst, nemohla používat vibrátory ani si zavádět tampóny. Když se o to jednou pokusila, málem omdlela. I doktoři byli z jejího stavu zmatení, protože se většina z nich nikdy s ničím podobným nesetkala. Nakonec však dokázali její poruchu odhalit.

Aby si konečně mohla užít soulož, vydala se Amy ze Skotska na soukromou londýnskou kliniku, kde podstoupila poměrně jednoduchý zákrok. Doktoři jí během něho aplikovali šest botoxových injekcí, díky nimž mohla mít již dva týdny po jejich aplikaci svůj vůbec první sex. Povedlo se jí to tak po dlouhých šesti letech ve věku 24 let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také