Extrém

12. června 2015 11:06

Lenka Zajícová

Tak to je hnus: Muž dal snoubence prsten vyrobený z části svého těla.

Mike Perrett poznal svoji životní lásku Melitu v roce 2005, rok na to měl nehodu. Když pečoval o sirotky v Indii, spadl ze skály a málem zemřel. Přestože lékařům se podařilo Mikeho zachránit, přišel o nohu. Před amputací požádal lékaře, zda by mu nenechali kus jeho končetiny na památku.

Doktoři mu jeho přání splnili, a Perrett si tak z Indie dovezl domů zcela nevšední suvenýr, který si umístil na krb. Jeho přítelkyně Melita mu byla celou dobu oporou a pomáhala mu, aby si zvykl na život bez nohy. Mike rok po nehodě požádal svoji dívku o ruku a rozhodl se, že do prstenu nechá vsadit kousek kosti ze svého lýtka jako symbol toho, že právě ona je ten, kdo ho postavil znovu na nohy (nebo na nohu a půl?). Šperk si nechal vyrobit u britského klenotníka, který do prstenu nechal vsadit klasický diamant, ale pod ním se skrývá malý úštěpek kosti.

Nemohla bych si přál lepší prsten. Je to důkaz toho, co jsme si spolu prožili. Vždy budu mít kousek mé lásky u sebe. Lepšího partnera bych si nemoha přát.“ dodala Melita.

Sdílejte článek

Přečtěte si také