Extrém

17. října 2016 17:50

redakce Prima Lajk

Těchto 6 pomůcek používají herci, když točí sexuální scény! Je šílené, co musí podstoupit…

Většina slavných herců to dříve nebo později zažije. Musí natočit sexuální scénu. Někdy jde jen o náznaky, někdy mají diváci pocit, že sledují opravdové porno. Herci tak používají některé vychytávky, které usnadňují těžké natáčení.

Paruky na vagínyZní to šíleně, ale v některých filmech je zkrátka potřeba, aby měla herečka pořádný porost. A když nechce čekat, až doroste, může použít paruku určenou přímo na to. Tyto doplňky existovaly již ve středověku, kdy je nosily hlavně prostitutky, aby s nimi zakrývaly případně sexuální choroby. Dnes už jsou tyto paruky k vidění asi jen na natáčecím place. Jednu takovou si ve filmu Předčítač nasadila i Kate Winslet. Ponožky na penisyMožná je spíš znáte pod anglickým pojmem cock socks. Prodávají se i pro smrtelníky, ale zvláště ty v tělové barvě slouží hercům k překrytí jejich chloub. Mají tu výhodu, že se upevňují přímo na úd, tudíž jsou vidět jen zepředu, odkud kamera herce nezabírá. Třeba Evan Peters v druhé řade American Horror Story nevěděl, jak se tahle věcička používá, takže do ní zapomněl schovat i varlata. Jessicu Lange to prý velmi pobavilo.

Pánské spodní prádlo dostává různé podoby, tady najdete jednu opravdu bizarní:

Zakrývaní bradavekNěkteré herečky se toho nebojí, některé se stydí trochu více. Pro ty tu jsou speciální polštářky, které skryjí pouze bradavku. Používaly se už dávno, třeba v kabaretech. Dnes pomáhají při natáčení a nebo se s nimi chlubí modelky jako v tomto článku:

Cvičící kouleNejedná se o žádnou náhražku pohlavního orgánu, ale o cvičební pomůcku. Na ni si žena sedne a pohyb po ní jí pomáhá úspěšněji předstírat sexuální pozice, kde je žena nahoře. Napodobeniny pohlavních orgánůMyslíte si, že když vidíte ve filmu chloubu slavného herce, že opravdu patří jemu? Možné to je, ale klidně se může jednat o silikonovou náhražku. Takové byly použity v Nymfomance nebo v Životě Adele. Umělý potŽhavá scéna se dá zařídit i se znuděnými herci. Stačí k tomu mix esence z růže a glycerinového spreje. Herci pak vypadají, že propotili celou noc.


Přečtěte si také