Extrém

8. prosince 2015 16:14

Michal Chalupa

Teenagerka se rozplakala: Vykoukla z okna a zmerčila chlápka, co si to rozdával s…

Život nám chystá různá překvapení, která neočekáváme ani v nejdivočejších snech. Tak jako v případě patnáctileté dívky, která z okna své ložnice viděla něco, co už jen těžko vytěsní ze své mysli…

Incident se odehrál v jihozápadní Anglii v půl druhé v noci, když touhou zřejmě šílený muž zatoužil po sexu za každou cenu. Musel být naprosto zoufalý, protože si jako objekt k uspokojování vybral obytný přívěs, konkrétně tažnou kouli, na kterou se divoce narážel. Ano, muž měl opravdu sex s přívěsem!

V tu stejnou dobu v nedalekém domě přebývala mladá a nevinná dívka u svého dědečka Jacka Walkera. A nakrátko vykoukla z okna na ulici, což neměla dělat. „Přišla ke mně do pokoje celá uplakaná, že slyšela hluk a následně uviděla toho muže, jak má sex s přívěsem,“ řekl šokovaný dědeček deníku Cornish Guardian.

„Když jsme vyšli nahoru k oknu, byl úplně nahý a snažil se nasednout na tažnou tyč. Bylo to nechutné. Její jen patnáct!“ Pohoršený Jack dodal, že nechápe, co k nenormálnímu chování chlápka dohnalo. Pochopí to někdy nebohá dívka?


Přečtěte si také