Tak tohle by mohlo stát za to, co myslíte?
Autor: profimedia.cz Tak tohle by mohlo stát za to, co myslíte?

Tento iglú hotel zve na netradiční ledovou dovolenou. Vyzkoušíte to?

pruchol. Publikováno: 13.12.2014
Hotel je opravdu nevšední a nabízí velké dobrodružství. Je celý vytesán z okolního sněhu. Použito je asi 3000 tun. Ubytováni budete v iglú pokojích, v romantických apartmánech s vlastním bazénem, saunami a dokonce i venkovní vířivkou pro nejodvážnější hosty...

reklama

Iglu-Dorf hotel je otevřen v každém ročním období na šesti místech, od Alp až po Pyreneje... Letos je nově švýcarské iglú postavené v Berner Oberland na Hinterstockensee pod vrcholem hory Stockhorn. V každé této vesnici se může ubytovat až 120 hostů. Iglú vesnici tvoří osmnáct staveb z ledu. Hotel nabízí různé úrovně ubytování. Klasický pokoj pro šest osob i romantické apartmá pro dva. Ceny se pohybují od 90ti euro za osobu a noc. Interiér je celý z ledu. Ledové postele zahřívají deky, kožešiny a teploty v hotelu jsou dva stupně okolo nuly.

Více se dozvíte na stránkách hotelu: http://www.iglu-dorf.com/en/


Co by vás ještě mohlo zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tuhle nádheru dokážou vytvořit mraky

Sand Babe je určen pro pouště. 3D tiskárny by ho měly z velké části vytisknout z písku. Nad zemí by měly být převážně obytné prostory a kolektory energie, pod zemí by se měla nacházet infrastruktura. Stavba by sloužila vědcům.

Podívejte se na mrakodrapy, které mají spasit svět

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

10 nejkrásnějších výhledů z hotelových pokojů

reklama