Extrém

17. března 2017 17:19

redakce Prima Lajk

Tento muž se stal hrdinou internetu! Ukazuje lidem, jak být správným rodičem i po rozchodu se svou přítelkyní

Kéž by se jeho příkladem řídili i ostatní.

Vychovávat po rozchodu své dítě není pro mnohé jednoduché. Bývalé páry si dělají často naschvály, využívají svou ratolest k osobní pomstě a dítě jejich konflikty často velmi trpí. To ale není případ Jessiky Singleton a jejího ex Jona Megasona. Právě Jessica totiž zveřejnila na Facebooku příspěvek, v němž pěje na svého bývalého doslova ódy.

Jon je totiž podle ní naprosto dokonalým otcem. Dává jí peníze i bez toho, aniž to měl na rozdíl od jiných nařízené soudem. Peníze dá své partnerce zkrátka vždy, kdy to potřebuje. Své ratolesti pak kupuje vše potřebné včetně hraček a pohádek, aniž by ho o to prosila. Pro dítě si často chodí ještě mnohem dříve, než je domluveno, jen aby ona měla chvíli klidu.

Zároveň se může svému ex vždy bez obav vyplakat na ramenou a spolehnout se, že se mezi nimi nic nestane. Sám Jon totiž klade svému dítěti na srdce, aby mělo rádo Jessičina současného partnera. Mají zkrátka vztah snů a jejich dítě vyrůstá v dokonalém prostředí.

Jenže tato idylka prý nebyla zadarmo. Cesta k tomuto snovému vztahu prý byla kvůli jejich povahám velmi trnitá. Dokázali však vše překonat a být pro další páry skvělým příkladem. Její přiznání nyní dojímá celý internet, má tisíce sdílení a Jon je považován nejméně za otce roku. Kéž by takto své spory kvůli dítěti vyřešili i ostatní.


Přečtěte si také