Extrém

7. března 2017 13:39

redakce Prima Lajk

Tlusťošce se všichni smáli. Ona ale neuvěřitelně zhubla tímto jednoduchým způsobem! Jaké jsou její tipy?

Pro hubnutí je třeba silné motivace. Tahle dívka si dala novoroční předsevzetí, které dodržela. Proč?

Američanka Racheal Heffner (25) zhubla 63,5 kilogramů. Roky byla obézním dítětem a teenagerkou. Motivovalo ji až odmítnutí od její platonické lásky. Kluk jí totiž oznámil, že bohužel není jeho typ, čímž jí naznačil, že má nadváhu, což je důvod, proč by s ní nikdy nechodil. Racheal se tak rozhodla změnit sebe a svůj přístup. Poté, co zhubla, o kluka z vysoké už nestála. Ovšem jako motivace jí posloužil skvěle. Nemyslíte?

Racheal začala rapidně přibírat v roce 2004. Tehdy jí totiž zemřela maminka na rakovinu. Žal se tak rozhodla utopit v jídle, v hromadě jídla. Hubnout začala před šesti lety. Její cesta trvala takovou dobu, ale vyplatila se.

A jaké jsou její tipy?1. Před každým jídlem vypít sklenici vody, abyste se cítili sytější.2. Zmenšete porce na polovinu.3. Mezi hlavními jídly si dopřávejte ovoce a zeleninu, abyste zahnali hlad.4. Velmi jí pomohlo vzpírání.

Její stávající jídelníčekK snídani si dává nízkokalorický toast s krémovým sýrem a avokádem namísto dvou misek cereálií, které jedla kdysiKe svačině dvě vajíčkaK obědu krůtí s fazolemi a hnědou rýžíK večeři těstoviny s kuřecím masem a brokolicíA jako svačinku jahody

Sdílejte článek

Přečtěte si také