Extrém

13. listopadu 2015 10:55

Lenka Zajícová

To je teda odplata! Chlapec umístil seznam sexuálních partnerů své starší sestry na facebook

Na světě jsou dva druhy sourozenců. Ti, co vás vždy podrží a ti, co vám dělají ze života peklo.

Středoškolák Chris se údajně své starší sestry vždy zastával, tedy do té doby než rodičům "naprášila", že má Chris ve svém pokoji pivo. Chlapec dostal tři měsíce domácího vězení a Kate z ostudy kabát.

Chris napsal na facebook, že 3 měsíce domácího vězení je opravdu neadekvátní reakce na to, že měl doma jen pár plechovek od piva. Jelikož jsou jeho rodiče striktní Asiati a jeho sestra rajda, musí teď čtvrt roku sedět doma. Proto se rozhodl, že se vydá do pokoje své sestry, aby našel také nějaký poklad, a mohl tak její „dobrotu“ oplatit. U Kate v deníčku našel seznam chlapců, se kterými něco měla. „Všichni si myslí, že moje sestra je sladká a nevinná, ale zde je důkaz, že je to děvka,“ napsal Chris na facebook a umístil si tam foto stránky z jejího deníčku, kde má seznam chlapců, se kterými něco měla. Všechny mladé muže pak na seznamu označil.

Pod snímkem se samozřejmě rozvířila vášnivá diskuze. například bod 7, se stal velice populární. „Brian: Pouze jsme se políbili, ale pokud si ostříhá vlasy. Udělám mu to pusou.“

Není co dodat, karma není zdarma. Na čí straně jste vy?

Sdílejte článek
Štítky vězení pivo Facebook pokoj deník věznice pivo

Přečtěte si také