Extrém

14. dubna 2015 10:59

Petr Cífka

Tohle je ideální žena! Je sexy a svému slavnému manželovi z NBA dovolí něco, co žádná jiná!

Původem ruská popová hvězdička Máša Kirilenko se se svátostí manželskou nepáře!

Původem ruská zpěvačka a modelka, která si podmanila londýnská mola a pak vyrazila se svým partnerem do Ameriky, rozhodně ví, jak učinit muže spokojeným. I s pětatřicítkou na krku jí to dost sluší, navíc před časem prozradila zvídavým novinářům, v čem spočívá tajemství jejího spokojeného manželství.

Mášin manžel je špičkovým basketbalistou klubu NBA Minnesoty Andrej Kirilenko – jeho kariéra proto obnáší kromě vydatných tréninkových dávek i náročné cestování po Spojených státech, a tedy i dlouhé odloučení. Málokterý z vrcholových sportovců tuhle separaci a tedy případnou sexuální abstinenci dobře snáší, Máša ale nechce podrobovat svého chotě zbytečnému tlaku, a tak mu jednou za rok dopřeje, aby si užil s nějakou jinou.

Ano, Andrej si může jednou za rok legálně odskočit za jinou a nehrozí mu za to šikana od rozvodových právníků. Sice si neumíme úplně přesně představit, jak taková propustka vypadá, jak moc se může Andrej pochlubit svými zážitky a jestli může Máše ukazovat třeba fotky své nárazové bokovky, jejich manželství ale dál spokojeně trvá.

Jak by ne, takhle osvícenou manželku by chtěl každý! A těšil by se nejen na Vánoce a na premiéru nové Hry o trůny, ale i na 1. leden, kdy startuje nový kalendářní rok...

Sdílejte článek
Štítky NBA Rusko

Přečtěte si také