Extrém

17. dubna 2015 14:11

Petr Cífka

Tohle je nejšťastnější chlápek na světě: V ložnici má až tři spokojené ženy! Jak to udělal?

Monogamie je hezká věc. Možnost vybrat si každý den ze dvou pohledných děvčic, je ale přeci jenom lepší varianta...

Jo, tak tenhle chlápek se má! Pokud jste si mysleli, že by nejvíc happy na světě měli být proutník Leonardo DiCaprio, zbožňovaní manželé Justin Timberlake a Channing Tatum, nebo třeba bledý idol dívek a žen Robert Pattinson, jste na omylu. Ten pravý sen každého fantazírujícího puberťáka prožívá Adam Lyons z východního Londýna.

Svůj dům totiž sdílí hned se dvěma slečnami - s Brook Shedd a s Jane Shalakhovou. A nejen dům, ale samozřejmě i postel a všechny ty zábavné aktivity, které lze společně vykonávat. Třeba hraní korunového mariáše! Ba ne. Obě dámy sice nejsou zrovna puritánské, když jde o jejich sexuální potřeby, nenechávají se spoutávat monogamními konvencemi a mají zkušenosti i s lesbickým sexem, večery si užívají ale obvykle ve dvou, a to včetně romantických večeří, randíček a vášnivého sexu.

Adam je zjevně zvládá obě obhospodařit a uspokojit, a to po všech stránkách. Ostatně s Brooke dokonce vychovává dvě děti!

A mimochodem, aby toho nebylo málo, tahle povedená trojička si občas ráda zpestří sex tím, že pozve do ložnice i někoho dalšího: Ano, třetí ženu! Pokud vám tedy nevadí představa, že je vás v posteli víc než postav na orloji, nechte se inspirovat!

Ale jak podotýkají lidé v diskuzích na internetu: Dvě ženské v baráku? To je leda tak dvojnásobná porce problémů...


Přečtěte si také