Extrém

8. dubna 2015 19:47

Lucie Průchová

Tomu neuvěříte! Obézní žena vydělává desetitisíce přežíráním a prděním před kamerou

Sarah Reign (26) se cpe obrovskými porcemi tučného a sladkého jídla v přímém přenosu, dokonce si ho i rozmazává na své tlusté břicho a vydělává na tom víc, než mnozí z nás.

Fanoušci ji milují, sledují její obžerství před kamerou, má totiž svůj vlastní video kanál. Nejvíce úspěchů sklidila tím, že si celý čokoládový dort rozmatlala po obličeji a následně i po těle.

Další její specialitka je například polévání se čokoládou nebo máslem, které si roztírá mezi špeky a úchyláci, kteří jsou nalepení na obrazovce, se z toho mohou zbláznit!

Tím, že se online přežírá je schopná si vydělat až 1000 liber měsíčně, tedy asi 37.000 Kč. Chápete to? Kdo se na tuhle horu tuku může dobrovolně dívat.

Sarah přiznala, že na váze přibírá záměrně. V roce 2008, ve věku dvaceti let, když začala s tímto šílenstvím, vážila přibližně 127 kg, nyní má ještě o pár kilo víc. „Opravdu moc ráda jím a moje tělo se mi líbí. Myslím si, že je sexy“, řekla.

Od svých fanoušků začala letos dokonce dostávat žádosti, jestli by před kamerou nemohla prdět a další jejich toužebné přání bylo vidět, jak sedí na záchodě.

A aby toho nebylo dost, touží také po jejích použitých kalhotkách, čím déle nošené, tím líp a cena narůstá.

„Když je nosím jeden den, cena je 20 liber, ale za týden je to 125 liber. Mám několik takových zakázek za měsíčně.“

Nyní si začala příležitostně vydělávat i jako „squasher“. Klienti jí platí za to, že je zasedne, zalehne celou svou vahou, to jim dělá dobře. Scházejí se vždy v hotelu.

„Ze začátku to bylo trošku trapné, než jsem si zvykla, že ode mě opravdu ti muži vyžadují, abych si jim sedla na tvář a moje břicho je přidusilo.“ Řekla a dodává, že má ale své limity:

„Nikdy to nebudu dělat nahá, vždy mám na sobě podprsenku a malé kalhotky.“

„Moje obří tělo je prostě sexy“ řekla. „Opravdu se mi líbí jíst na kameru, takže jsem začala přibírat na váze účelově.“

„Od té doby, co jsem si začala takto vydělávat, přibrala jsem ještě 38 kg a jsem spokojená.“

Zásuvky se spodním prádlem má zaplněné, ale úplně nejoblíbenějších kostýmkem, který je nejvíce vyžadován je její prasátko.

„Mám prasečí rypáček a uši, které nosím před kameru, když jím.“

„Někdy po mě zase chtějí klienti, abych si vzala svou kameru do sprchy, to je opravdu sexy a moc si to užívám.“

Sarah se ještě svěřila: „Nyní jsem svobodná a sama, ale lásku určitě chci. Toužím po milujícím muži, ale myslím, že to nebude nikdo z mých klientů. Jsou totiž z úplně jiných koutů země. Mám spoustu fanoušků ve Velké Británii a Německa.“

„Ale kdyby se našel nějaký v USA, kde žiji, asi bych se nebránila – držím se věty, nikdy neříkej nikdy.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také