Extrém

11. července 2014 17:50

Táňa Sáblíková

Tomu se říká štěstí! Náměsíčný přežil pád z třetího patra…jak skončil?

Skot Jack Rhys Fairbairn vyrazil s přáteli do Španělska. Ne však na dovolenou ale za prací. O letních prázdninách si chtěl přivydělat, aby po zbytek roku měl peníze.

Měsíční brigáda pro něj ale skončila po pár dnech. Doplatil totiž na to, že je náměsíčný! Jack se uprostřed noci zvedl a šel na procházku, ta ale nebyla dlouhá. Devatenáctiletý Skot totiž vyšel na otevřený balkon a přelezl zábradlí. Spadl tak ze třetího patra rovnou na zem!

Kdo by ale myslel, že pád musel mít hrozivé zdravotní následky, mýlil by se. Podle závěrů lékařů měl totiž jen rozseklé čelo, které mu sešili čtyřmi stehy. Jack si ale nic nepamatuje. „První věc, kterou si pamatuji je to, jak jsem se vzbudil v nemocnici,“ přiznal pro britský Mirror. „Nemůžu uvěřit, jaké štěstí jsem mělMám jen čtyři stehy a pár odřenin na noze,“ řekl dál.

Aby se to již neopakovalo, požádal hotel, zda by se nemohl přestěhovat. „Budeme se s přáteli stěhovat do jiného pokoje, který je v prvním patře. Hlavně už nikdy nesmíme nechat otevřené dveře od balkonu,“ dodal ještě.

Tak snad jeho pobyt v nemocnici ve Španělsku byl první a na dlouhou dobu poslední.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také