Extrém

23. března 2015 19:24

Tereza Javorová

TRAGÉDIE: Chlapeček zemřel poté, co se na něj zřítilo zrcadlo v luxusním obchodě Hugo Boss

Teprve čtyřletý chlapec Austin Harrison byl na nákupech se svým otcem v luxusním butiku, když se na něj náhle zřítilo obrovské zrcadlo a poranilo mu hlavu. Chlapec na následky zranění po čtyřech dnech zemřel.

Otec malého chlapce Simon Harrison si v prestižním obchodě Hugo Boss v nákupním komplexu Bicester Village chtěl koupit nový oblek. Běžné nákupy v centru, kam s oblibou chodí i Kate Middleton, se ale změnily v tragédii. "V jednu chvíli jsem se otočil, abych se podíval na kravatu, kterou mi manželka ukazovala. Když v tom jsem uslyšel náhlou ránu, ale žádný zvuk roztříštěného skla," vypráví otřesený otec.

"Slyšel jsem, jak někdo zalapal po dechu, a viděl jsem, jak obrovské zrcadlo spadlo na mého syna, který zůstal pod ním." Zrcadlo z chlapce okamžitě odklidili a byl ihned převezen do nemocnice v Oxfordu. Malý Austin měl ale těžce zraněnou hlavu a i přes intenzivní péči lékařů po čtyřech dnech zemřel.

Během vyšetřování vyšlo najevo, že zrcadlo nebylo připevněné ke zdi tak, jak by mělo být. Když si tak malý Austin hrál s jeho dvěma křídlovými částmi, více jak dvoumetrové zrcadlo se zřítilo a spadlo mu rovnou na hlavu.

Vyšetřování stále pokračuje, ale je jisté, že otec Austina si do obchodu Hugo Boss oblek už koupit nepůjde. Možná leda tak na pohřeb.

SA

Sdílejte článek
Štítky vyšetřování obchod tragedie zrcadlo oblek

Přečtěte si také