Extrém

27. května 2015 11:29

Lucie Průchová

TRAGÉDIE: Čtrnáctiletou dívku našli oběšenou. Spáchala sebevraždu na house party?

Sarah žila v pěstounské rodině, ale před smrtí prý byla veselá a spokojená. Nikdo nechápe, co se tu nešťastnou noc stalo. Proč by si sáhla na život? Podle dostupných informací k tomu neměla žádný důvod.

Tu osudnou noc šla ven s kamarádkou, která ji vzala na večírek s přibližně dvanácti dalšími teenagery ve věku 14 – 17 lety. Domů se však už nevrátila, rodiče na ni dvacet dva hodin marně čekali, než jim byla oznámena tato strašná skutečnost, ze které se nemohou vzpamatovat.

Na večírku děti vypily několik flašek whisky a Disaronno Amaretto. Ostatní vypověděly, že Sarah byla strašně moc opilá, vůbec se neudržela na nohou. Jeden z chlapců ji údajně odnesl do ložnice a nechal ji tam, aby se z toho vyspala. Přibližně o hodinu později ji našli kamarádi v této místnosti oběšenou.

Pokoušeli se ji oživovat a hned zavolali sanitku. Sarah byla převezena do nemocnice, ale snaha o její záchranu byla marná. Dívka v nemocnici zemřela.

Je jasné, že neměla zrovna hezké dětství a krásný život v posledních několika letech, než se dostala k rodině, u které v posledních měsících žila.

Před tím, když žila ještě v dětském domově, několikrát utekla a už v minulosti měla zkušenosti s pitím alkoholu a užíváním drog. Ale od té doby, co žila v nové rodině, přišla pozdě domů jen jednou, krátce po tom, kdy se k nim nastěhovala.

Její adoptivní otec, pan Young vypověděl, že byla velice temperamentní, ale zdvořilá a přátelská. Měli ji velice rádi. Jejich cílem bylo dát jí šanci, poskytnout jí stabilní a rodinný život.

„Myslel jsem, že se u nás cítí dobře, vypadala šťastně. Nikdy jsme na ní nezaznamenali, že by byla opilá nebo pod vlivem drog.“

„Chtěli jsme, aby si našla koníčky a aktivity, které by ji bavily. Prostě jsme byli ochotni pomoci jí zapomenout na minulost a poskytnout jí i další vzdělání.“

Policie prolustrovala po její smrti zápisníky a deníček, a ačkoli se v nich zmínila o sebepoškozování v minulosti, nenašli žádnou zmínku o plánované sebevraždě.

Koroner uvedl, že vyšetřování stále pokračuje, že si není 100% jist, že se jedná o sebevraždu.

„Mohla to udělat, ale důkazů není dost. Zatím tedy nemohu toto tvrzení potvrdit.“

Sdílejte článek
Štítky drogy nemocnice rodina sebevražda opilost oběšení minulost

Přečtěte si také