Extrém

28. června 2016 15:37

Tereza Javorová

TRAGÉDIE: Muž nechal svoje dítě zavřené v přehřátém autě. Aby ho zachránil před smrtí, strčil ho do...

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy... Jinak se chování tohoto muže nedá vysvětlit!

Třiatřicetiletý Michael Thedford je momentálně nezaměstnaný učitel z Texasu, a tak péči o své tři děti dočasně převzal on, zatímco jeho manželka chodí do práce. Jednoho rána tak jel odvézt své dvě starší děti do školky a vzal s sebou i půlroční holčičku Fern. Poté, co tříleté dceři a pětiletému synovi zamával, jel i s malou Fern zpátky domů. Jenže na ni zapomněl a nechal ji zavřenou v autě. Venku bylo parné léto a přes 30 stupňů Celsia.

Muž si šel do domu zdřímnout. Probudil ho po čtyřech hodinách zvláštní pocit, že na něco zapomněl. Šel se tedy podívat k autu a zůstal v šoku. V sedačce byla stále přikurtovaná malá Fern, která podle Michaelových slov "celá hořela". Muž tak rozpálenou holčičku ihned vytáhl a ze zoufalství ji... strčil do lednice. Teplotní šok samozřejmě dítěti neudělal dobře. Její otec sice okamžitě zavolal záchrannou službu, ale dívenka následkem přehřátí zemřela.

Zhroucený otec je nyní souzen za zabití z nedbalosti. Jeho manželka, která během celého incidentu dřela v práci, aby rodinu uživila, se topí v slzách.

Sdílejte článek
Štítky smrt Texas auto tragedie nedbalost Šok

Přečtěte si také