Extrém

4. května 2016 17:23

redakce Prima Lajk

TRAGÉDIE: Teenager spáchal sebevraždu kvůli rozchodu. Bývalce napsal tuhle SMSku

Tato zbytečná ztráta života šokovala celý internet.

Smutná událost se stala ve Velké Británii, kde si vzal loni v listopadu život teprve osmnáctiletý mladík Kai. Ten platil mezi přáteli za usměvavého pohodáře. Vše se ale změnilo poté, co se rozešel se svou přítelkyní, kvůli které si nakonec sáhnul na život.

S rozchodem se totiž kluk nemohl vyrovnat a úplně se změnil. Začal pobývat v azylovém domu pro bezdomovce a jeho psychický stav se zhoršoval. Vše vyvrcholilo poslední týden jeho života, kdy Kai opakovaně psal své přítelkyni i její matce s prosbou, aby ho jeho láska přijala zpátky. Ta s ním už však nechtěla mít nic společného. Zdrcený mladík už nevěděl, co dál a myslel si, že bez milované dívky už nemůže žít. Napsal proto svému spolubydlícímu dopis, v němž se za svůj čin omlouvá. Zároveň napsal své ex-přítelkyni poslední sms, v níž bylo napsáno: "Jsem hodně blízko k tomu udělat něco hloupého". Poté se šel oběsit. Když ho jeho kamarád později našel, bylo už na záchranu pozdě.

Policie pak po vyšetřování sdělila, že v krvi se nenašla ani známka alkoholu a drog, a za jeho smrt tak mohou psychické problémy zapříčiněné rozchodem. Tragédie je pak smutným příkladem toho, jak daleko mohou podobné trápení teenagerů zajít. Z jeho konání si proto rozhodně nikdy příklad neberte. Neduste v sobě bolest a nezapomínejte, že rozchody či další trápení se dají řešit jinými způsoby.


Přečtěte si také