Extrém

17. srpna 2017 16:56

redakce Prima Lajk

Tvar chodidla o vás prozradí, jací doopravdy jste! Existuje 9 typů. Poznejte ten svůj

Ukaž mi svoje chodidlo, já ti řeknu, jaký jsi člověk.

Asi všichni jsme zvyklí na nejrůznější předpovědi a lidi, kteří dokážou vyčíst naši budoucnost z čar na rukou nebo ji poznají podle délky našich prstů. Slyšeli jste ale někdy o tajemstvích, která skrývají naše chodidla? Je to tak, stejně jako mnoho jiných částí lidského těla mají i chodidla různé tvary, které je odlišují od ostatních osob. Možná jsou některá hodně podobná, ale ve skutečnosti neexistují dva lidé, kteří by je měli naprosto stejná, dokonce ani dvojčata ne. To znamená, že by tvar našich chodidel mohl odhalit některé rysy naší osobnosti. Jestli to je opravdu tak, se můžete přesvědčit v našem článku. Zkuste mezi 9 existujícími tvary chodidel najít ten váš a zjistěte, jestli na vás uvedené charakteristické vlastnosti opravdu sedí.

1. Egyptské chodidlo

Pokud máte tento tvar nohy, všechny vaše prsty jsou společně seřazeny v dokonalé linii a každý je směrem od palce menší než ten před ním. A co říká egyptská noha o vaší osobnosti? Lidé s takovými chodidly jsou náchylní ke změnám nálad. Jsou to samotáři, mohou být velice uzavření a neradi o sobě cokoliv prozrazují.

2. Římské chodidlo

Tohle je nejčastější tvar chodidel. První tři prsty jsou stejně dlouhé, takže tvoří rovnou linii. Vlastníci takových nohou jsou obvykle přátelští a velmi společenští. Ve starověku byl tento tvar běžný mezi těmi, kteří vyzařovali charisma. Proto se toto chodidlo nazývá římské.

3. Sedlácké chodidlo

Tohle je naopak jeden z nejvzácnějších tvarů chodidla. Všechny prsty jsou stejně dlouhé. Noha vypadá docela hranatě, ale stabilně. Lidé s tímto typem jsou praktičtí, rozumní a velmi klidní. Jsou důvěryhodní a v zásadních situacích se na ně můžete na sto procent spolehnout.

4. Řecké chodidlo

Majitelé tohoto typu mají delší druhý prst, který převyšuje všechny ostatní. Obvykle jsou emocionální, umělecky založení a mají sklony k vůdcovství. Mnoho sportovců má právě řecká chodidla.

5. Chodidlo s nehybným malíčkem

Lidé s tímto tvarem chodidla dokážou pohnout jejich malíčkem jen rukou, nedokážou to pomocí svalů na tomto prstu. Majitelé tohoto typu jsou obvykle workoholici, kteří chtějí žít vyrovnaný život. Jsou uměření, klidní a poměrně konzervativní.

6. Chodidlo s pohyblivým malíčkem

Pokud občas máte pocit, že si váš malíček žije vlastním životem, pak rozhodně máte tento typ chodidel. Jejich majitelé neustále objevují nové věci. Jsou dobrodružní, pohodoví a mají rádi jakoukoliv změnu. Jsou přesným opakem lidí s předchozím typem chodidel. Jsou vždy otevření šíleným věcem.

7. Chodidlo s velmi krátkým malíčkem

Majitelé „izolovaných“ malíčků mají tendenci jít proti proudu a dělat věci vlastním způsobem. Upřednostňují být sami sebou a vyhýbají se hlasitým přelidněným místům. Obvykle si vymýšlejí svůj vlastní styl oblékání a snadno se dokážou odlišit od ostatních.

8. Chodidlo s odvráceným třetím prstem

Tito lidé jsou zvyklí mít všechno pod kontrolou. Jsou skvělí plánovači a mají rádi, když věci fungují podle nich a bez jakýchkoliv překvapení. Chtějí prostě všechno vědět předem.

9. Chodidlo s mezerou mezi prsty

Lidé, kteří mají mezeru mezi druhým a třetím prstem jsou opravdu dobří v oddělování emocí od logiky. Jsou výbornými diplomaty, obchodníky a analytiky. Okolí je často obviňuje z toho, že jsou příliš nestranná a bez emocí. Je to však jen jejich způsob, jak se zapojit.

Sdílejte článek
Štítky osobnost chodidla tvář

Přečtěte si také