Extrém

10. července 2017 14:54

redakce Prima Lajk

Týpek chtěl prodat svojí Škodu Fabii. Zaplavily ho nabídky od nejznámějších světových celebrit! Proč ho chtěli?

Když vám dají nabídku, která se neodmítá.

Každý, kdo už se někdy pokoušel prodat auto skrz bazar, ví, že to není žádný med. Většinou to vezme hromadu času, stojí fůru papírování a někdy, někdy se musíte porvat taky s lavinou nabídek od známých celebrit.

Přesně to se stalo Johnnymu Delaneymu z Leedsu, který se snažil skrze stránku Auto Trader prodat svoji 15 let starou Škodu Fabii. Auto je podle inzerátu ve slušném stavu a navíc za něj ani příliš nechtěl, cenu stanovil na 16 tisíc korun.

Jenže místo seriózních nabídek byl rázem zaplaven komentáři od světoznámých „celebrit“, jakými například jsou Olly Murs, Lewis Hamilton, Matt LeBlanc, Donald Trump, nebo Sir Michael Cain. První zpráva přitom přišla od fiktivní postavy starého britského sitcomu „Only Fools and Horses…“ Dereka Trottera a za ní se následně začaly objevovat další. Zde jsou příklady:

Johnny přiznal, že netuší, kdo mu vzkazy píše, na otázku prodeje auta celebritám však řekl toto: „Zpočátku mi to přišlo zábavné, když jsem si ty komentáře pročítal, teď už toho ale začíná být trochu moc a já bych to auto nakonec rád někdy prodal.“

15 největších failů blondýn, jaké jste kdy viděli:

Sdílejte článek

Přečtěte si také