Extrém

26. října 2022 10:21

redakce Prima Lajk

Týpek s obřím penisem několikrát přemýšlel o zmenšení. Proč je to pro něj spíš prokletí?

Pro muže je jeho obří penis handicapem než darem.

Velikost penisu a sexuální výkonnost byla, je a vždy bude pro muže velmi důležitá. Ideální délka penisu je však pro každého zcela individuální. Ve skutečnosti a k velkému překvapení i úlevě většiny mužů dokonce ženy raději preferují menší pohlavní údy než pořádné obry. To je ale špatná zpráva pro Matta, který se naopak může pochlubit pořádným nádobíčkem.

O svém „prokletí“ promluvil i v dokumentu My Massive C**k na britském kanále Channel 4. Podle všeho si totiž kvůli svému téměř 27centimetrovému penisu devětatřicetiletý muž nemůže udržet dlouhodobý vztah. „Být obdařen si získá pozornost, ale ne náklonnost,“ vysvětlil v pořadu Matt s tím, že velký úd vnímá spíš jako handicap.

Jeho myšlenky už byly několikrát tak černé, že reálně zvažoval i zmenšení penisu. Nakonec si to ale vždy rozmyslel, protože se bál toho, jak vážná bude rekonvalescence a zda bude jeho penis i po zmenšení plně fungovat. Mattovi tak nezbývá nic jiného, než se s velkým nádobíčkem naučit žít a doufat, že se do něj i jeho penisu zamiluje nějaká žena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také