návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Týpek se pomstil zloději mléka! Jakou NECHUTNOST s flaškou provedl?

Krutá pomsta zloději mléka.
Vydáno: 11.06.2019
Pomsta s mlékem 2
Autor: istock.com Pomsta s mlékem 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lidé ukradnou všechno. V Americe mají například problém se zloději Amazon balíčků, které dron nebo kurýr nechá ležet před domem, a zloději pak před ním zastaví, balíček ukradnou a rychle zmizí ze scény. Něco podobného, akorát bizarnějšího, se teď dělo i ve Velké Británii. Jenom místo zásilek od Amazonu jednomu týpkovi někdo kradl flašky mléka.

Místo aby ale plýtval policejním časem, rozhodl se 25letý Damon Hudson se zlodějem zatočit sám. Pomocí rybího oleje a vlastní moči.

Mléko mu přiváželi každý den ve 4 ráno, od půlky května mu ale náhle začalo mizet. Nastavil si tak u dveří skrytou kamerou, která potvrdila, že mléko skutečně krade jeden a ten samý zloděj. Následně se Damon rozhodl zloději krutě pomstít. Do mléka tak přidal vlastní ingredience a sledoval, jak zloděj nevědomky krade něco, z čeho mu později asi nebude úplně dobře. Damon se později místním novinám svěřil, že tím považuje celou věc za uzavřenou. Tak uvidíme, jestli za pár dní nebudeme psát o tom, jak se zloděj tentokrát pomstil jemu.

Článek je zařazen v: nechutnost , Mléko , zloděj , pomsta , moč , rybí olej