Extrém

11. června 2019 11:26

redakce Prima Lajk

Týpek se pomstil zloději mléka! Jakou NECHUTNOST s flaškou provedl?

Krutá pomsta zloději mléka.

Lidé ukradnou všechno. V Americe mají například problém se zloději Amazon balíčků, které dron nebo kurýr nechá ležet před domem, a zloději pak před ním zastaví, balíček ukradnou a rychle zmizí ze scény. Něco podobného, akorát bizarnějšího, se teď dělo i ve Velké Británii. Jenom místo zásilek od Amazonu jednomu týpkovi někdo kradl flašky mléka.

Místo aby ale plýtval policejním časem, rozhodl se 25letý Damon Hudson se zlodějem zatočit sám. Pomocí rybího oleje a vlastní moči.

Mléko mu přiváželi každý den ve 4 ráno, od půlky května mu ale náhle začalo mizet. Nastavil si tak u dveří skrytou kamerou, která potvrdila, že mléko skutečně krade jeden a ten samý zloděj. Následně se Damon rozhodl zloději krutě pomstít. Do mléka tak přidal vlastní ingredience a sledoval, jak zloděj nevědomky krade něco, z čeho mu později asi nebude úplně dobře. Damon se později místním novinám svěřil, že tím považuje celou věc za uzavřenou. Tak uvidíme, jestli za pár dní nebudeme psát o tom, jak se zloděj tentokrát pomstil jemu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také