návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

Týpek si kvůli velikosti ho*na myslel, že ho přítelkyně podvádí! Donutil ji, aby se před ním vykadila

Láska je buď mocná čarodějka, nebo hodně kvalitní drogový dealer.
Vydáno: 31.05.2019
Ho*no rozvrátilo vztah 1
Autor: istock.com Ho*no rozvrátilo vztah 1

Pojďme se chvíli bavit o ho*nech. Specificky o tom, jak takové ho*no může podle všeho rozvrátit něčí vztah. Jedna slečna na tohle nedávno přišla docela zajímavým způsobem. Její přítel si totiž v jejím bytě všiml v záchodě obřího ho*na. No, a protože nevěřil, že by něco takhle masivního mohla vyprodukovat žena, obvinil ji – naprosto logicky – z nevěry.

To ale nebylo celé. Podle všeho následovala obří hádka, kdy se dívka omlouvala, že zapomněla spláchnout. Přítel jí ale nevěřil, naštval se a odešel. Druhý den se sešli na oběd, kde jí prý nabídl, že jí dá druhou šanci. Musí ho ale přesvědčit. Jak, ptáte se? No přece tak, že se před ním vykadí a ukáže mu, že skutečně zvládne takhle velké ho*no. Dívka dále nevěděla, co dělat, a tím také končí tento příspěvek sdílený na sociální síti Twitter. Konec už si tak můžeme jen domýšlet, něco nám ale říká, že jestli je tohle nerozdělilo, tak spolu žijí šťastně, až dodnes.

Článek je zařazen v: láska , romantika , vztah , pouto , něžný , přítel , přítelkyně

reklama