návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

Týpek si při nehodě na motorce odřel genitálie. Dalších 9 dní trpěl erekcí! Jak je to možné?

Nehoda, ze které se ihned postavil.
Vydáno: 03.06.2019
Erekce po nehodě na mopedu 2
Autor: istock.com Erekce po nehodě na mopedu 2

Nemáme teď u sebe přesnou statistiku nehod na mopedu, troufneme si ale tvrdit, že většina z nich končí dost podobně. Člověk se na pár místech odře, možná si něco zlomí, ale jinak vyvázne bez vážnějších následků. Přece jen… mluvíme tady o mopedech. Pořád to má blíž k pádu z kola než autonehodě.

Tak či tak, nedávno si jeden týpek po takové nehodě odřel genitálie (auč), jako by to ale nebylo málo, opravdové následky ho teprve čekaly. Dalších devět dní totiž trpěl neustálou erekcí, až se nakonec rozhodl zajít si k lékaři (za což mu později doktor poděkoval tím, že nehodu publikoval na internetu).

35letý chlapík se přiznal, že ho nebolí ani tolik penis samotný, jako spíš „věci“ okolo. Chůze zejména byla prý najednou o něco náročnější. Doktoři mu následně naměřili erekci čtvrté úrovně, vůbec nejtvrdší, jaké prý může chlap dosáhnout. Důvodem bylo, že mu krev doslova tryskala do genitálií bez jakýchkoli překážek z důvodu prasklé cévy, která vznikla po fyzickém nárazu. Týpek šel následně na operaci a jeho stav se prý po pár týdnech zlepšil. Tak hlavně že všechno funguje jak má.

Článek je zařazen v: erekce , nehoda , moped , Penis , zranění , motorky

reklama