Extrém

9. prosince 2015 15:46

Michal Chalupa

Týpek vyhrál 27 milionů v soutěži a prozradil hodně divný TRÍČEK! Co mu k balíku pomohlo?

Kolik kostek má Rubikova kostka? Tak přesně takhle zněla otázka za milion Euro pro sedmadvacetiletého Leona Windscheida v televizní soutěži. Možná byste měli odpověď spočítanou za kratší dobu než on, ale otázkou je, zda správně. Pak vítěz prozradil zvláštní trénink, který mu pomohl.

Představte si, že vás sledují miliony lidí u televizních obrazovek a vás dělí jen jedna jediná odpověď od milionové sumičky. Takový nátlak na nervovou soustavu nezvládne každý, ale Leon Winschneid stress ustál. Pomohl mu v tom fígl, který už měl delší dobu nacvičený.

Leon má za sebou psychologické vzdělání, a před náročnými testy se vždy svlékl a před rodinou opakoval látku, ze které měl být zkoušen. “Obyčejně se mě přítelkyně ptala na otázky a já je zodpovídal jen ve spodkách. Při studio pro mě bylo stresující zdolávat stress před referáty, a tak jsem si to zkoušel před spolubydlícími a rodinou jen v trenýrkách,” prozradil čerstvý pracháč s tím, že když byl oblečený, měl potom I vice jistoty a sebevědomí.

Podobné články

Zvláštní metoda, ale evidentně účinná. Po půl hodině přemýšlení a soustředění na počet kostek, ze kterých se proslavený hlavolam skládá, pronesl klíčovou číslici 26. A už je z něj boháč!

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky stres

Přečtěte si také