Extrém

1. listopadu 2015 08:08

Lenka Zajícová

V deseti letech s ní spadlo letadlo. Přišla o rodinu a měsíc bojovala o život. Podívejte se, jak vypadá dnes!

Tulsi Vagjiani přežila pád letadla, kvůli kterému přišla o vše. Podívejte se na její neskutečnou proměnu poté, co byla popálena na 45 procentech těla.

Malá Tulsi v roce 1990 cestovala se svojí matkou, otcem a bratrem z Velké Británie do Indie. Letadlo však do cíle nikdy nedoletělo.

92 lidí na palubě zemřelo v průběhu nepodařeného přistání. Mezi mrtvými byla i rodina malé Tulsi, která přežila jen díky cestujícím. Ti ji vytáhli z trosek letadla. Tulsi však měla popáleniny na 45 procentech těla. Dlouho v nemocnici bojovala o život a z tragické nehody si pamatuje jen pár útržků.

Její vzpomínky se vážou až k době, když poprvé viděla svoji novou tvář. Zjizvený obličej se pro ni stal zdrojem depresí, které ji dlouho pronásledovaly. Na škole byla obětí šikany. Několikrát údajně uvažovala i o sebevraždě.

Když pak v dospělosti zjistila, že má vrozenou vadu a potřebuje nutně transplantaci ledvin, povznesla se nad svůj vzhled a začala bojovat o život.

Když se její zdravotní stav začal zlepšovat, rozhodla se, že chce pomáhat lidem s podobným handicapem a začala se věnovat nadaci Katie Piper – známé oběti popáleniny.

Podobné články

Nyní se z Tulsi stal člověk, který povzbuzuje a motivuje lidi s tělesnými handicapy, opravdová hrdinka, která pomáhá lidem. Není to báječné?

Největší nádor na světě!

Co vám může způsobit ošklivé popáleniny?


Přečtěte si také