Extrém

26. ledna 2015 19:13

Lenka Zajícová

V Norsku se narodilo sloní dítě. Opravdové zrůdy jsou ale jeho rodiče!

Miliony hinduistů se vydaly na cestu do Norska, kde se před týdnem narodilo dítě, které vypadá jako člověk a zároveň i slůně.

Rodiče dítětě, Alexander a Lola, si stěžují na to, že kolem jejich domu je spousta hinduistů, kteří chtějí být požeháni. Podle hinduistů se totiž jedná o reinkarnaci Ganéši – boha moudrosti, úspěchu a štěstí. Na dotaz, jak se syn jmenuje, odpověděli rodiče, že mu jméno nedali. Neví, jak se bude jmenovat a jsou spokojeni s tím, že zatím žádné jméno nemá. “Dejte nám pokoj, vytrpěli jsme si toho už dost. Nejenže vypadá naše dítě jako slon, ale ještě má ke všemu zrzavé vlasy. Možná ho prodáme do Indie, kde ho budou uctívat. Zatím jsme s ním velké plány neměli.”

Tak... to byl hodně krutý žert, který zacvičil internetem v minulých dnech a vzbudil obrovské diskuse.

Naštěstí v pondělí ráno vyšlo najevo, že příběh je smyšlený. Rodiče zveřejnili místo snímku potomka fotku uměleckého díla designérky Patricie Piccini. Proč to rodiče udělali, se zatím neví, asi se dobře bavili. Zajímalo by nás, jak budou reagovat hinduisté, kteří mají právě teď namířeno do Norska. Hodně štěstí Alexandře a Lolo!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také