V této práci vám zaplatí 500 tisíc za to, že strávíte dva měsíce v posteli! Má to ale jeden háček

Práce snů, nebo raději ne?

Není nic lepšího, než když po těžkém dni přijdete domů a padnete do vlastního pelechu. Vlastně počkat, jedna věc by tu byla. Padnout do vlastního pelechu a dostat za to zaplaceno. Už máme vaši pozornost? Skvělé, protože pak je následující nabídka určená možná přesně pro vás.

Francouzští vědci teď totiž nabízejí v přepočtu téměř půl milionu korun dobrovolníkům, kteří by se zúčastnili jejich náročného experimentu. Ten přitom zahrnuje celou řadu testů, po nichž poté přijde 60denní nutnost ležet v posteli ve specifickém nastavení, přičemž po celou tu dobu nesmí dobrovolníci ani vstát a dojít si na záchod. Ano, ten konec už zní poměrně krutě, je to ale v rámci vědy a to se dá vždycky pochopit. Celý experiment má přitom změřit a popsat situaci, ve které by astronauti byli nuceni strávit delší čas ve stavu beztíže, například na nějaké vesmírné stanici.

Přečetli jste si slovo postel a chce se vám spát? Tak počkejte, až si prohlédnete následující fotky. Budete si totiž připadat, jako by vám bylo už 100 let!

Sdílejte článek

Přečtěte si také