Extrém

21. dubna 2015 12:04

Petr Cífka

Válka Apple vs. Android graduje! Hádka dvou chlápků o to, co je lepší, skončila masakrem

Znáte ty nekonečné hádky o tom, jestli vládne iPhone od Applu, nebo nějaká šikovná androidí mašinka? Tak tahle se vymkla kontrole...

Kam se hrabou hádky o to, jestli je lepší Sparta nebo Slávie (dnes tedy spíš už Plzeň). Debatních kroužků, kdy proti sobě stojí dva nesmiřitelné tábory, jsou mraky, málokteré hádky ale dokážou být tak vyostřené, jako když se proti sobě postaví zastánci appleovských iPhonů a ctitelé androidů.

Právě to se potvrdilo v americkém městečku Tulsa, kde se dva spolubydlící, samozřejmě vydatně posílení alkoholem, začali přít o to, jestli je lepší iPhone, nebo konkurenční stroj od Samsungu. Seriózní argumenty zjevně záhy přebila agresivita obou diskutérů, takže na místo musela dorazit policejní hlídka.

Jaké ale bylo její překvapení, když zjistila, že nahý muž, klopýtající zakrvácený po parkovišti, má na sobě bodná zranění. Ty mu způsobil rozbitou lahví od piva jeho spolubydlící, který musel být také hospitalizován, protože mu jeho sok přivodil stejným způsobem podobné zranění. Rozbuškou přitom byl spor o to, jestli je lepší Losna nebo Maž... pardon, jestli má android navrch nad Applem! Skončilo to ale oboustranným krvácením.

Takže... remíza! Kdy se bude konat další kolo věčného klání, světové agentury neuvádějí. Čtenáře s vkusem ale jistě není potřeba podrobně přesvědčovat, že ani kdyby ctěný propagátor androidu seřezal půlku městečka, iPhonům nebude ani sebelepší Samsung nadále sahat ani po tlačítko...

Sdílejte článek

Přečtěte si také