Extrém

7. prosince 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Vaši oblíbení filmoví hrdinové v realitě (velká fotogalerie)

Jak to dopadne, když oblíbení, zejména animovaní, hrdinové vstoupí do běžného života? Respektive co se musí stát, aby to tak bylo? Jeden z amerických profesorů historie uvedl do života své představy a nový fenomén byl na světě!

Muž, který na sebe prozradil, že je profesorem historie a jmenuje se Francois Dourlen, si z focení animovaných postaviček na těch správných místech udělal koníček, který obletěl celý internetový svět. Jako obvykle, když se nápad a provedení snoubí s vtipem a jednoduchostí.

„Jednoho dne jsem chtěl udělat vtip pro své kamarády. Zaměnil jsem sochu Napoleona v Cherbourgu za fotku mého malého poníka v mém mobilu a udělal fotku. Na Facebooku to mělo ohromný úspěch, a tak jsem za pár dní udělal jinou, novou,“ prozradil Francois, jak tento fenomén vznikl.

A tento nápad si nemůže vynachválit! „Konečně znám způsob, jak říct lidem, co za hovadiny se mi zrovna honí hlavou. Prostě vezmu mobil, najdu ten správný obrázek a vyfotím to.“ A tak vznikla opravdu rozsáhlá série snímků, ze kterých vám přináší 18 nejlepších!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také