Extrém

23. května 2019 14:33

redakce Prima Lajk

Vědci sledovali přes 100 hodin porna, poté vyrobili robota, který je mistrem v orálním sexu! Co všechno zvládne?

Nový robot je expertem přes orální sex.

Občas si říkáme, jestli ti vědci nemají až příliš mnoho volného času. No povězte sami. Nově vydaná vědecká studie teď totiž zkoumala a zpracovávala pohyby dělané ženami při orálním sexu na mužích. Jinými slovy vědci vzali 108 hodin orálního sexu v pornu a začali zkoumat pohyb rtů a úst rámeček po rámečku. Boží práce, nemyslíte?

Není divu, že je kontaktoval Brian Sloan, vynálezce erotického zařízení, které simuluje orální sex. Sloan požádal několik vědeckých organizací, jestli by mu nepomohly s výzkumem, a jeho přístroj nezlepšily. Odpověděla až ta poslední z nich, od které právě pochází výše zmíněná studie.

Netrvalo dlouho a spojenými silami vědců a inženýrů tak vznikla první umělá inteligence, záhy pojmenovaná jako Autoblow A. I., kterou její tvůrci popisují jako dokonalý stroj na orální sex. Jenže když se to vezme kolem a kolem, pořád je to jenom kus plastu se silikonovým rukávem, který vám jezdí tam a zpátky po penisu, dokud nemáte orgasmus. Někomu to může stačit, většina z nás ale asi nadále preferuje reálnou osobu, ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také