Vědci z Univerzity Karlovy konečně přišli na to, jaká je ideální velikost prsou! Souhlasíte s nimi?

Konečně pořádný výzkum

7 miliard lidí na planetě a jestli se na něčem shodneme, pak je to fakt, že dámské poprsí je super. Každopádně prsa přicházejí v různých velikostech, tvarech i barvách a dodnes je tak trochu problém určit, která jsou vlastně nejlepší. Nebo tomu tak alespoň donedávna bylo.

Odvážní vědci z Karlovy univerzity totiž přišli s výzkumem, který tuhle otázku zodpověděl jednou provždy. Potřebovali k tomu přitom jen pár dobrovolníků, několik desítek hodin práce a pár set fotek – no a výsledek byl na světě. Pokud si ale myslíte, že ta největší a nejpevnější musela jednoznačně vyhrát, pak vás možná závěr překvapí.

Vyhrála totiž střední velikost pevných prsou a to z důvodu plodnosti. Nebo alespoň nějaké naší vnitřní zakódované představě o plodnosti, která se váže na to, že menší prsa budou po kojení vypadat stále líp než ta velká. Což je nejspíš pravda. Vědci by podobný test v budoucnosti každopádně chtěli provést ještě jednou a tentokrát se více zaměřit na rozdíl mezi pevností a velikostí. Tak snad se jim zadaří, a pokud budou opět potřebovat dobrovolníky, v komentářích se jich určitě pár najde.

Tohle jsou nejvíc sexy dívky Instagramu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také