návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Vědkyně tvrdí, že homosexualita vzniká díky červovi žijícímu v řitním otvoru! Jaké pro to má důkazy?

Jak vzniká podle vědkyně homosexualita?
Vydáno: 07.05.2019
Červ v řitním otvoru způsobuje homosexualitu 2
Autor: istock.com Červ v řitním otvoru způsobuje homosexualitu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přečetli jste si titulek, otevřeli článek a nyní nejspíš čekáte, že vás zasypeme hromadou vědeckých informací o tom, jak vzniká u lidí homosexualita. Chyba. Zaprvé, nikdo na světě neví, jak u lidí dochází ke vzniku této sexuální orientace, případně pokud se s ní už rodí. A zadruhé, i kdyby se někdo blížil nějakému srozumitelnému vysvětlení, jistá Marian Al-Sohel to fakt nebude.

Tahle paní se sice živí jako vědkyně, jenže v Kuvajtu, a teď se navíc pustila do tématu, ke kterému se ani neváže její odbornost. Přestože tedy v kuvajtské televizi prohlásila bizarní výrok, že homosexualita vzniká díky červovi žijícím v mužském řitním otvoru, který se živí spermatem, jedná se o obří kravinu, které nikdo s alespoň polovinou mozku nemůže věřit.

Doktorka Al-Sohel každopádně vsází na ignorantství arabských zemí, kde jsou gayové a lesby stále nelítostně pronásledovanou menšinou. Video totiž sdílel kanál Middle East Media Research Institute (MEMRI), podle něhož je lék založený na islámské prorocké medicíně. Přestože tedy žádný opravdový lék neexistuje, protože za a) nejde o nemoc a za b) je sexuální orientace součástí genetiky, chce na něm paní zjevně vydělat.

Článek je zařazen v: vědkyně , řitní otvor , červ , homosexualita , sperma , kravina