Extrém

8. července 2017 08:02

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Češky natáčely na Facebook zběsilou jízdu ve 180 km/h! Smrtelně bouraly v přímém přenosu

Video jen pro silnější žaludky.

Reklamní spoty „Nemyslíš – zaplatíš“ mi vždycky přišly zbytečně kruté. Jistě, nic nemotivuje řidiče k bezpečné jízdě tolik, jako strach o sebe a své blízké. Na druhou stranu by se chtělo říct, že jsme přece rozumní lidé a snaha chovat se na silnicích a v autech zodpovědně by měla být samozřejmostí. Jenže nejsme. Příkladem budiž nehoda, ke které došlo ve čtvrtek na silnici ve směru z Mostu na Bílinu.

Jak cituje iDNES.cz policejní mluvčí Alenu Bartošovou: „Mladá řidička vyjela s vozem mimo komunikaci a narazila do protihlukové stěny. Při nehodě utrpěla zranění, se kterými byla transportována vrtulníkem do nemocnice, kde zemřela. Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.“

V tomhle případě bude policie zcela jistě vycházet kromě jiného taky z videa, které spolujezdkyně živě sdílela na svůj facebookový profil. Na videu je vidět, že se obě dívky v autě baví a chlubí se porušováním dopravních předpisů. V jistý moment pak dokonce prohlásí, že všem ukáží jízdu v rychlosti 180 km/h. Video již sdílely tisíce lidí. Vy se na něj můžete podívat přímo zde.

Upozorňujeme, že záběry nejsou pro slabší povahy:

Sdílejte článek
Štítky nehoda policie smrt video Facebook auto dívky řidič

Přečtěte si také